www.Elzab-Jota.pl
Kasa fiskalna Elzab Jota Online Kasa fiskalna Elzab Jota Online Kasa fiskalna Elzab Jota Online

Kasa fiskalna Elzab Jota Online

Model Jota Online od Elzab to łatwa w obsłudze i równocześnie wielofunkcyjna kasa fiskalna, która przyspieszy prowadzenie sprzedaży w Twojej firmie. Urządzenie samodzielnie zapisuje ważne dane w pamięci chronionej oraz przesyła wymagane informacje do CRK (Centralnego Repozytorium Kas). Jota Online wyposażono również w klawiaturę z wieloma przyciskami funkcyjnymi, 2 czytelne wyświetlacze, wydajny mechanizm termiczny oraz zróżnicowane złącza komunikacyjne, w tym port Ethernet. Co więcej, kasa umożliwia połączenie m.in. z terminalami do kart płatniczych i oferuje skonfigurowanie do 20 000 pozycji PLU. Postaw na innowacyjną technologię sprzedaży, dzięki której nie tylko spełnisz wymogi systemu online, ale też błyskawicznie zarejestrujesz każdą transakcję!

Przewodowe lub bezprzewodowe połączenie z CRK

Elzab Jota Online oferuje zarówno przewodową, jak i bezprzewodową transmisję informacji do CRK. W pierwszym przypadku urządzenie wykorzystuje popularny interfejs Ethernet. Natomiast w drugim, zależnie od wybranego wariantu, Jota Online transmituje wszystkie informacje do CRK za pomocą modułu Bluetooth/Wi-Fi bądź Bluetooth/GPRS. Kasa rejestrująca Elzab jest również w stanie komunikować się z kilkoma terminalami do kart płatniczych równocześnie.

Cyfrowe archiwizowanie informacji w pamięci chronionej

Przywiązujesz dużą wagę do starannego archiwizowania dokumentacji firmy? Kasa Elzab Jota Online jest gotowa na to, aby spełnić Twoje oczekiwania! Urządzenie automatycznie zapisuje dane dotyczące ewidencjonowanego obrotu - w pamięci chronionej (w formie cyfrowej). Elzab Jota Online zapewnia więc nie tylko bezpieczne, ale też komfortowe gromadzenie firmowej dokumentacji. Ponadto, atutem pamięci chronionej, obecnej w tej kasie, jest łatwe wyszukiwanie oraz możliwość wydrukowania konkretnych danych na temat prowadzonej ewidencji.

Idealna nawet do dużego systemu!

Kasa Jota Online sprawdza się znakomicie nawet w rozbudowanym systemie, w którym działają różnego rodzaju urządzenia elektroniczne. Ten model już w standardowym wariancie obsługuje wiele interfejsów, m.in. USB, RS-232 oraz Ethernet. Dzięki nim Elzab Jota Online płynnie współpracuje np. z komputerem, terminalem płatniczym, wagą, wolnostojącym wyświetlaczem, czytnikiem czy drukarką zamówień. Za sprawą opcjonalnego modułu Bluetooth/Wi-Fi albo Bluetooth/GPRS kasa zapewnia też bezprzewodową komunikację z innymi elementami systemu sprzedaży w firmie.

Precyzyjna identyfikacja do 20 000 PLU

Potrzebujesz kasy rejestrującej online, która zapewni sprawne zarządzenie dużą bazą towarową? Urządzenie Elzab okaże się doskonałym wyborem! Jota Online pozwala zarówno na zapisanie do 20 000 PLU, jak i na podzielenie wszystkich zdefiniowanych elementów asortymentu na 99 grup towarowych. Kasa fiskalna od Elzab oferuje też rozbudowaną funkcjonalność w kwestii zarządzania promocjami oraz przyznawania rabatów. Poza tym, Jota Online wystawia paragony z długimi nazwami pozycji pozycji PLU.

Nawet do 71 skrótów klawiszowych

W kasie fiskalnej Jota online zastosowano praktyczny w obsłudze panel operatora. To urządzenie posiada przede wszystkim alfanumeryczną, programowalną klawiaturę, która pozwala na zdefiniowanie nawet 71 skrótów klawiszowych. Wspomniane rozwiązanie oferuje nie tylko korzystanie z zaawansowanego trybu szybkiej sprzedaży, ale też błyskawiczne realizowanie raportów dobowych czy miesięcznych. Co więcej, Elzab Jota Online wyposażono w 2 graficzne ekrany LCD. Czytelne informacje o przebiegu obsługi są więc widoczne zarówno dla użytkownika, jak i klienta firmy.

Prosta wymiana rolki papieru i szybki wydruk dokumentów

Kasa Elzab Jota Online posiada wydajny i wytrzymały mechanizm drukujący, w przypadku którego wymiana długiej rolki papieru termicznego odbywa się zgodnie z zasadą \"easy load\" i nie sprawia kłopotu nawet początkującemu kasjerowi! I nie jest to jedyny atut technologii obecnej w tym urządzeniu. Model Jota Online zapewnia też szybki wydruk paragonów fiskalnych, które mogą zawierać m.in. logo firmy (zaprogramowane w nagłówku) oraz kody kreskowe. Dodatkowo, ta kasa fiskalna pozwala na wystawienie wspomnianego dowodu sprzedaży z NIP-em nabywcy.

Odporna na intensywną eksploatację

To urządzenie fiskalne online od Elzab wyróżnia się zarówno zaawansowanymi parametrami i praktycznymi funkcjami, jak i wytrzymałą konstrukcją. Kasa bez problemu radzi sobie podczas intensywnej i długotrwałej eksploatacji. Model Jota Online będziesz mógł również wyposażyć w opcjonalne akcesoria zewnętrzne, m.in. nakładkę na klawiaturę i maskownicę wyjścia papieru. Wspomniane rozszerzenia pozwolą Ci na skuteczne zabezpieczenie istotnych podzespołów urządzenia przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych, np. pyłu, wilgoci i kurzu.

Ciągłość pracy nawet bez zasilania z sieci

Dzięki kasie Elzab Jota Online nie będziesz martwił się o to, że brak dostępu do zasilania z sieci wymusi zaprzestanie sprzedaży. W urządzeniu znajduje się wytrzymały akumulator o pojemności 4 000 mAh. Jego całkowite naładowaniu zapewnia długą pracę i wystawienie wielu paragonów fiskalnych nawet w sytuacji, gdy kasa nie jest podłączona do zewnętrznego źródła energii. Ponadto, w przypadku Elzab Jota Online bateria może być zasilana również bezpośrednio z instalacji samochodowej - za pomocą opcjonalnej ładowarki 12V.

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Elzab Jota!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Farex Online Pro 300

Kasa fiskalna
Farex Online Pro 300

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij