www.Elzab-Jota.pl
Kasa fiskalna Elzab Jota E Kasa fiskalna Elzab Jota E Kasa fiskalna Elzab Jota E

Kasa fiskalna Elzab Jota E

Kasa fiskalna, która realizuje elektroniczną kopię paragonu na karcie pamięci SD. Jest do wyboru w 3 opcjach, z różną wielkością bazy towarowej - 4 095, 12 287 lub 20 479 PLU. Urządzenie posiada nowoczesny, termiczny mechanizm drukujący, który korzysta z 80-metrowych rolek. Zastosowano w niej też wrzutowy system wymiany papieru. Dzięki wielu portom, w tym 4 x RS-232, 1 x USB oraz 1 x LAN (opcja), Elzab Jota E może w tym samym czasie współpracować z komputerem, wagą, czy też czytnikiem kodów kreskowych. Urządzenie docenili eksperci i konsumenci, wyróżniając je nagrodami: "Perła Rynku 2013" oraz "Złoty paragon 2013."

Kasa fiskalna Elzab Jota E - Innowacyjna forma realizacji kopii paragonów

Innowacyjna forma realizacji kopii paragonów

W kasie Elzabu wykorzystano wiele nowoczesnych rozwiązań, w tym realizację kopii paragonów w formie elektronicznej. Dane z Joty E zapisywane są na małej karcie pamięci, która pozwala na wiele lat pracy. Elektroniczna kopia zagwarantuje, że nie będziesz musiał martwić się o to, gdzie składować papierowe dowody zakupu. Zdecydowanie zaoszczędzisz na kosztach eksploatacji urządzenia. Elektroniczną kopię paragonów możesz zarchiwizować na komputerze lub na innym nośniku informacji. Pomyśl o bezpieczeństwie danych Twojej firmy już teraz!

Wybierz wielkość bazy towarowej

Zamawiając Elzab Jota E możesz zdecydować, jak duża wielkość bazy towarowej będzie najlepszym rozwiązaniem dla Twojej działalności. Kasa obsługuje 4 095, 12 287 lub 20 479 PLU. Różnica w cenie nie jest duża, więc jeśli bierzesz pod uwagę fakt, że Twój biznes w najbliższym czasie rozbuduje swój asortyment, już dziś wybierz nowoczesne urządzenie, w którego pamięci zapiszesz wszystkie produkty lub usługi. Ty wybierasz!

Szybki wydruk, łatwa wymiana rolki

Jota E posiada niezwykle wydajny i nowoczesny mechanizm drukujący. Urządzenie drukuje z prędkością 15 linii tekstu na sekundę, masz więc gwarancję, że szybko obsłużysz każdego klienta. W kasie Elzabu zastosowano praktyczny w użyciu wrzutowy system wymiany papieru, dzięki któremu wyciągniecie zużytej rolki i zamontowanie nowej zajmuje jedynie moment. W Jota E zadbano jednak o to, abyś nie musiał wykonywać tej czynności za często. Wszystko za sprawą niezwykle długiej rolki papieru - aż 80 m!

Kompleksowa kontrola potwierdzenia sprzedaży - przeglądaj, koryguj lub usuwaj

W czasie prowadzenia sprzedaży na pewno spotkałeś się z sytuacją, w której potrzebna była korekta paragonu. Elzab Jota E zagwarantuje Ci przeglądanie, korygowanie lub usunięcie poszczególnych pozycji na potwierdzeniu zakupu przed jego zamknięciem. To niezwykle praktyczna opcja, dzięki której nie będziesz musiał wprowadzać ręcznych poprawek.

Kasa fiskalna Elzab Jota E - Podłączysz do niej wiele urządzeń równocześnie

Podłączysz do niej wiele urządzeń równocześnie

Model Jota E wyposażono w liczne złącza, w tym aż 4 wejścia RS-232, 1 x USB oraz 1 x LAN (opcja). Zagwarantuje to jednoczesną współpracę kasy marki Elzab z komputerem, wagą, skanerem kodów kreskowych, czy też modemem. Niesłychane, że tak niewielkie urządzenie zapewnia tak dużo możliwości. Przy użyciu Joty E stworzysz stanowisko kasjera, które zrealizuje każde zamówienie.

Wyróżniana przez kasjerów i ekspertów

Elzab Jota E to kasa fiskalna doceniana nie tylko przez specjalistów, ale także przez użytkowników. Nowoczesne urządzenie, werdyktem właścicieli punktów handlowych i kasjerów, otrzymało wyróżnienie w kategorii "Technicznego wyposażenia sklepów" - "Perła rynku 2013". Jota E została też nagrodzona w konkursie miesięcznika Hurt & Detal. Brało w nim udział 620 przedstawicieli sklepów, ale to właśnie urządzenie Elzabu otrzymało "Złoty paragon" w kategorii "Elektroniczne wyposażenie sklepu". Dołącz do najlepszych!

Drukuje paragony z NIP-em klienta

Kasa marki Elzab umożliwi Ci dopasowanie działalności do obowiązujących przepisów. Jota E pozwala bowiem na umieszczenie na paragonie NIP-u nabywcy (na jego prośbę). Dzięki temu będziesz mógł zaoferować swoim klientom wszechstronną obsługę. Poza tym, jeżeli kwota należności nie wyniesie więcej niż 450 zł, paragon z NIP-em nabywcy można wykorzystać jako uproszczoną fakturę.

34 znaki w nazwie produktu lub usługi

Zgodnie z przepisami, powinieneś precyzyjnie identyfikować towary i usługi, które znajdują się w Twoim asortymencie. Model Jota E sprawi, że bez problemu spełnisz te wymagania. Przy zastosowaniu tej kasy fiskalnej nazwy produktów lub usług będą mogły zawierać do 34 znaków, więc zniknie konieczność korzystania ze skrótów, które mogą nie być czytelne dla nabywców. Już dziś sięgnij po funkcjonalną technologię!

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Elzab Jota!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Posnet Revo

Kasa fiskalna
Posnet Revo

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij